L-Tech

Ādas salonu atjaunošana

Veicam ādas atjaunošanu, krāsošanu, atsevišķu detaļu nomaiņu un tīrīšanu. Izmantojam profesionālos līdzekļus no furnitureclinic! Strādājam pēc pieraksta T:23007100. Atrodamies Brīvības iela 14C , Rēzekne. Par visu vēlams interesēties pa norādīto telefona numuru.

Ādas salonu atjaunošana

Ādas salonu atjaunošanaĀdas salonu atjaunošana

Ādas salonu atjaunošana
Divmasu spararatu atjaunošana

Piedāvājam atjaunotus divmasu spararatus. Liels apmaiņas fonds. Spararati atjaunoti rūpnīcās ar lielu pieredzi. Spararata cena nododot veco 220 EUR, komplektā (disks+grozs+spararats) 290 EUR. Par pieejamību interesēties pa telefonu T:26305070

Turbīnas

Vieglos, kravas auto, spectehnikas un industriālos turbokompresoru rūpnieciska restaurācija. Remonts tiek veikts vienā no lielākajām rūpnīcām ar pieredzi 14 gadi. Liels apmaiņas fonds. Garantija 1 gads.

Turbīnas

Dīzeļdegvielas sprauslas un augstspiedieņa sūkņi

Sadarbojoties ar dīzeļdegvielas sistēmas remonta rūpnīcu, piedāvājam pārbaudi un remontu sprauslām un augstspiedieņa sūkņiem. Garantija.

Dīzeļdegvielas sprauslas un augstspiedieņa sūkņi

Stūres mehānismi

Stūres mehānismu un hidropastiprinātāju remonts augstākajā līm`nī! Pēc vajadzības tiek mainīti štoki, sazobes utt. Piedāvājam arī visa veida hidropastiprinātāju remontu. Garantija 1 gads.

Stūres mehānismi

Dzinēja galvu remonts

Alumīnija un čuguna galvu remonts, slīpēšana, pārbaude uz hermetizāciju un plaisām. Sadarbojamies ar specifisku rūpnīcu ar milzīgu pieredzi, kura savu darbu izpilda augstākajā līmenī! Pieredze šajā jomā vairāk kā 15 gadi.

Dzinēja galvu remonts

Pneimopiekare

Pneimopiekares un kompresoru remonts. Sadarbojoties ar pneimopiekares centru piedāvājam remontu tās sastāvdaļām. Gaisa spilveni, amortizātori un kompresori.

Pneimopiekare

Kardānu remonts

Jaunu kardānu izgatavošana. Šliču maiņa. Kardānvārpstu saīsināšana vai pagarināšana. Krusteņu nomaiņa. Kardānvārpstu balansēšana.

Kardānu remonts

Visa veida rezerves daļas

Mūsu veikals atrodas Rēzeknē, bet aktīvi izmantojam kurjeru un pakomātu pakalpojumus, piedāvājot detaļu piegādi klientiem! Ir pieejamas dzinēju, piekares, virsbūves daļas un dažādi aksesuāri. Eļļas dzinējiem, ātrumkārbām un hidrauliskajām sistēmām! Par rezerves daļu cenām var interesēties mūsu FaceBook lapā vai pa tālruni 26305070!

Visa veida rezerves daļas

Motociklu rezerves daļas

Motociklu apkopes daļas, eļļas, ķēdes ar zobratiem, riepas un citas noderīgas lietas. Par detaļu cenām un piegādes termiņiem var interesēties mūsu FaceBook lapā vai pa tālruni 26305070!

Motociklu rezerves daļas