L-Tech

Ādas salonu atjaunošana

Veicam ādas atjaunošanu,krāsošanu,atsevišķu detaļu nomaiņu un tīrīšanu.Izmantojam profesionālos līdzekļus no furnitureclinic! Strādājam pēc pieraksta T:23007100 Atrodamies Brīvības iela 14C ,Rēzekne. Par visu vēlams interesēties pa norādīto telefona numuru.Virsbūves kopšana

Piedāvājam virsbūves rūpīgu mazgāšanu, tīrīšanu no bituma, metāla putekļiem, tīrīšanu ar mālu. Virsbūves pulēšana +polymer netshield vai keramiskais pārklājums. Lukturu pulēšana +keramika! 

Turbīnas

Vieglos, kravas auto, spectehnikas un industriālos turbokompresoru rūpnieciska restaurācija. Remonts tiek veikts vienā no lielākajām rūpnīcām ar pieredzi 14 gadi. Liels apmaiņas fonds. Garantija 1 gads.

Dīzeļdegvielas sprauslas un augstspiedieņa sūkņi

Sadarbojoties ar dīzeļdegvielas sistēmas remonta rūpnīcu, piedāvājam pārbaudi un remontu sprauslām un augstspiedieņa sūkņiem. Garantija.

Stūres mehānismi

Stūres mehānismu un hidropastiprinātāju remonts augstākajā līmenī! Pēc vajadzības tiek mainīti štoki, sazobes utt. Piedāvājam arī visa veida hidropastiprinātāju remontu. Garantija 1 gads.

Dzinēja galvu remonts

Alumīnija un čuguna galvu remonts, slīpēšana, pārbaude uz hermetizāciju un plaisām. Sadarbojamies ar specifisku rūpnīcu ar milzīgu pieredzi, kura savu darbu izpilda augstākajā līmenī! Pieredze šajā jomā vairāk kā 15 gadi.

Pneimopiekare

Pneimopiekares un kompresoru remonts. Sadarbojoties ar pneimopiekares centru piedāvājam remontu tās sastāvdaļām. Gaisa spilveni, amortizātori un kompresori.

Kardānu remonts

Jaunu kardānu izgatavošana. Šliču maiņa. Kardānvārpstu saīsināšana vai pagarināšana. Krusteņu nomaiņa. Kardānvārpstu balansēšana.

Visa veida rezerves daļas

Mūsu veikals atrodas Rēzeknē, bet aktīvi izmantojam kurjeru un pakomātu pakalpojumus, piedāvājot detaļu piegādi klientiem! Ir pieejamas dzinēju, piekares, virsbūves daļas un dažādi aksesuāri. Eļļas dzinējiem, ātrumkārbām un hidrauliskajām sistēmām! Par rezerves daļu cenām var interesēties mūsu FaceBook lapā vai pa tālruni 26305070!

Motociklu rezerves daļas

Motociklu apkopes daļas, eļļas, ķēdes ar zobratiem, riepas un citas noderīgas lietas. Par detaļu cenām un piegādes termiņiem var interesēties mūsu FaceBook lapā vai pa tālruni 26305070!

 .