Par mums

SIA “Luxus Lpg’’ (LUXUS AUTO)

SIA “Luxus Lpg’’ (LUXUS AUTO) tika dibināts 2014. gadā un uzsāka darbu kā rezerves daļu veikals.Tad pamazām attīstoties tika atrasti sadarbības partneri un sākām klientiem piedāvāt dažādus agregātu restaurācijas pakalpojumus. Piedāvājam rezerves daļas arī motocikliem. Sadarbojamies ar daudziem servisiem neatkarīgi no atrašanās vietas. Klientu ērtībai aktīvi tiek izmantoti kurjera pakalpojumi un veicam piegādes pa visu Latviju. 

L-Tech Rēzekne 

Piedāvājam ādas salonu kopšanu un atjaunošanu. Ādas elementi tiek atjaunoti izmantojot pareizu ādas krāsošanas tehnoloģiju vai gadījumā, ja tas nav iespējams, tiek nomainīts ādas elements uz jaunu. Izmantojam premium līdzekļus un sastāvus. Garantija paveiktajiem darbiem 1gads.

Salonu ķīmiskā tīrīšana gan ādas gan auduma saloniem. Var veikt daļēju vai pilnu ķīmisko tīrīšanu, ar sēdekļu demontāžu un bez. Izmantojam pareizu tehnoloģiju, premium līdzekļus. Ievērojam visas nianses lai sasniegtu vēlamo rezultātu. 

Virsbūves kopšana un pulēšana. Piedāvājam virsbūves tīrīšanu no bituma un metāla putekļiem, mālu terapiju! Virsbūves eksprespulēšana un dziļā pulēšana + aizsargpārklājumu uzklāšanu : keramiskais pārklājums /polymer pārklājums /hybrid ceramic pārklājums! Mūsu darbi vairāk apskatāmi FB lapā L-tech. 

T: 23007100